Remarketing

Kampania remarketingowa stanowi zaawansowaną formę reklamy w sieci reklamowej Google, która pomoże Ci szybko i skutecznie dotrzeć do użytkowników, którzy już wcześniej odwiedzili Twoją witrynę.

Kampania remarketingowa stanowi jednocześnie świetne uzupełnienie każdej kampanii reklamowej, a jej precyzyjne i rzetelne przeprowadzenie może przynieść efekty, które przewyższą nawet Twoje najśmielsze oczekiwania.

Chcesz wiedzieć jak działa remarketing?

Dzięki remarketingowi możemy wyświetlać określone reklamy użytkownikom i tym samym Twoim potencjalnym klientom, którzy trafili już na Twoją stronę internetową z dowolnego miejsca w sieci i wyrazili jednocześnie zainteresowanie Twoimi produktami. Cel ten realizujemy dzięki temu, że każdy internauta wchodząc na Twoją stronę zostawia po sobie ślad w postaci tzw. pliku cookie na podstawie którego identyfikujemy go w sieci, w momencie gdy po zakończeniu wizyty na Twojej stronie ogląda kolejne witryny internetowe. Następnie w związku z tym, że znamy już historię zachowań danego użytkownika tworzymy indywidualną dla niego strategię działania od postaw, w oparciu o szczegółową analizę zdobytych informacji (np. oglądane kategorie i produkty lup umieszczenie produktu w koszyku). Po opracowaniu strategi możemy wyświetlać wybranym internautom precyzyjnie dobrane komunikaty, które w ich odczuciu zasługują na szczególna uwagę i które znacznie zwiększą ich motywację do powrotu i sfinalizowania transakcji na Twojej stronie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Niektóre firmy uważają, że kampanię remarketingową można przeprowadzić samodzielnie, ale czy na pewno? Jeśli Twoja kampania remarketingowa ma pozwolić na osiągnięcie wyznaczonych celi biznesowych i przynieść jednocześnie wymierne efekty, to powinna być profesjonalnie przygotowana i regularnie monitorowana. Pojawia się więc pytanie, czy zatem rzeczywiście posiadasz odpowiednio dużo czasu i dostateczną wiedzę na prowadzenie i analizę kampanii Twojej firmy? My zrobimy to za Ciebie! Uruchomimy i skonfigurujemy, a następnie przeprowadzimy na wiele efektownych sposobów i na bieżąco będziemy monitorować Twoja kampanię remarketingową, a Ty będziesz miał znacznie więcej czasu na obsługę swoich klientów i co najważniejsze – zaoszczędzisz pieniądze!

Zaufaj profesjonalistom i zamów u nas bezpłatną wycenę kampanii remarketingowej!

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>