Pozycjonowanie stron www

Czy wiesz, że każdego dnia Twoich produktów i usług poszukuje w Internecie prawdopodobnie kilkuset Twoich potencjalnych klientów? Pozwól się znaleźć i postaw na pozycjonowanie stron, które jest drogą do sukcesu Twojej firmy!

Pozycjonowanie stron www to najskuteczniejsza forma reklamy, która ma na celu zwiększenie widoczności Twojej strony w internecie i dotarcie do nowych klientów. Pozycjonowanie pozwala skutecznie trafić z Twoją ofertą do klientów najbardziej nią zainteresowanych, zwiększając tym samym Twoją sprzedaż, rozpoznawalność marki i pozycję Twojej firmy na rynku branżowym.

16 lat naszego doświadczenia w branży SEO pozwoliło nam na stworzenie autorskiego podejścia do promocji firm, które z powodzeniem realizujemy, aby zapewnić naszym Klientom najwyższe pozycje w Google. Wypracowana przez nas metoda pozycjonowania stron jest indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojego biznesu i zawiera najskuteczniejsze narzędzia służące do promocji Twojej firmy. Zapewniamy bowiem kompleksową obsługę pozycjonowania stron www wszystkim firmom, które pragną być widoczne w internecie i osiągać rzeczywiste korzyści i wymierne zyski.

Aby pozycjonowanie stron było efektywne i przynosiło długofalowe korzyści, trzeba wiedzieć, o które elementy należy zadbać, by Twoja strona uzyskała jak najlepsze wyniki. My to wiemy!

Odpowiedni dobór słów kluczowych

Abyśmy mogli myśleć o efektywnym i skutecznym pozycjonowaniu, pierwszym i najważniejszym etapem jest odpowiedni dobór słów kluczowych. W tym celu dokonujemy szczegółowej i rzetelnej analizy tematyki oraz zawartości Twojego serwisu. Następnie na tej podstawie tworzymy dla Ciebie listę słów kluczowych, które gwarantują osiągnięcie wysokich pozycji przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży i konwersji, a co za tym idzie – ZWIĘKSZENIU ZYSKÓW! Ostateczny wybór fraz należy jednak do Ciebie i sam możesz zdecydować pod którymi słowami kluczowymi będzie się pojawiać Twoja strona na czołowych miejscach w wyszukiwarce Google.

Optymalizacja stron internetowych

W ramach optymalizacji Twojej strony przeprowadzamy szereg działań mających na celu poprawienie jej jakości i dostosowanie do wytycznych wyszukiwarki Google.

W trakcie optymalizacji, dbamy o to, aby kod HTML Twojego serwisu był poprawny pod kątem prędkości wyświetlania się strony, wyszukiwania przez wyszukiwarkę internetową oraz pod kątem jego przystępności dla użytkowników.

Niewątpliwie równie istotnym elementem optymalizacji jest treść znajdująca się w serwisie, dlatego tworzymy unikalne i wartościowe treści, adekwatne do specyfiki Twojej strony, które uczynią ją użyteczną zarówno dla Twoich obecnych i potencjalnych klientów, jak i robotów Google. Warto wiedzieć, że treść na stronie to jeden z najważniejszych czynników rankingowych, mających wpływ na pozycjonowanie stron.

Linkowanie

Kolejnym niezmiernie ważnym elementem w procesie pozycjonowania jest Link Building. W jego ramach przydzielamy do Twojej strony wartościowe i wysokiej jakości linki, które są z nią powiązane tematycznie. Poprzez ilość wysokiej jakości linków prowadzących do Twojej strony Google mierzy jej popularność. Aby zapewnić Twojej stronie jak najlepszą jakość linków przychodzących, korzystamy z szerokiego zestawu sprawdzonych technik i profesjonalnych narzędzi zalecanych przez Google.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie tworzenia linków posiadamy również własną, rozbudowaną sieć kontaktów do stron internetowych z całego świata, które działają w wielu różnorodnych dziedzinach.

Stosowane przez nas linkowanie ma na celu m.in.: zwiększenie pożądanego ruchu na stronie, poprawienie wizerunku i pozycji Twojej firmy na rynku oraz osiągnięcie najwyższych pozycji strony w wyszukiwarce Google.

Analiza i kontrola

Skutecznego pozycjonowania nie da się wykonać idąc „drogą na skróty”, dlatego pozycjonowanie to również gruntowne analizy i ciągła kontrola już podjętych w tym kierunku działań.

Jesteśmy nastawieni na efektywne realizacje naszych początkowych założeń, dlatego aby je zweryfikować stale monitorujemy i analizujemy efekty naszych działań. Stała kontrola pozwala nam weryfikować i ulepszać przyjętą strategię. Dzięki temu mamy możliwość szybkiego reagowania na ewentualne wahania w pozycjonowaniu Twojej strony. Oprócz pozycji monitorujemy także realizację przyjętych celów.

Nasze analizy opracowujemy z zastosowaniem niezawodnych narzędzi internetowych ułatwiających codzienną i pełną kontrolę nad stroną, między innymi Google Analytics czy Google Search Console

Przykładowe analizy, które przeprowadzamy to:

  • analiza wskaźnikowa,
  • analiza skuteczności Twojej strony,
  • analiza oglądalności i ruchu na Twojej stronie,
  • analiza zachowania użytkowników przebywających na Twojej stronie,
  • analiza skuteczności wybranych słów kluczowych.

Raportowanie

Aby zaprezentować Ci nasze postępy w zakresie pozycjonowania, przedstawiamy szczegółowe raporty naszych działań.

Przykładowy zakres naszych raportów obejmuje:

  • raport z pozycji Twoich fraz kluczowych,
  • raport z optymalizacji Twojej strony,
  • raport linków przychodzących do Twojej strony,
  • raporty finansowy (faktury, płatności).

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze pozycjonowania i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, zaufały nam już setki firm, które są zadowolone z naszych efektów i cieszą się z nowych horyzontów, jakie otworzyło przed nimi nasze skuteczne pozycjonowanie stron! Teraz również Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów. Pamiętaj, że my doskonale WIEMY JAK sprawić, by Twoja firma odniosła na sukces!

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>