O Firmie

Jesteśmy stabilną i bogatą w doświadczenie firmą, której początki sięgają 2000 roku. Od tego czasu solidnie działamy pod marką Eactive i nieustannie udowadniamy, że odpowiednio dobranymi narzędziami marketingowymi można skutecznie i efektywnie wypromować markę, produkty i usługi oraz znakomicie wspomóc sprzedaż.

Nasz cel jest prosty – pomagamy Klientom w podejmowaniu odpowiednich decyzji biznesowych w obszarze marketingu internetowego tak, aby ich działalność mogła osiągnąć maksymalny sukces.

Powyższy cel realizujemy poprzez świadczenie usług w których jesteśmy specjalistami: pozycjonowanie stron, prowadzenie kampanii Google AdWords, remarketing i analityka internetowa.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i na każdym etapie współpracy zapewniamy fachowe podejście do tematu, stałe doradztwo i usługi na najwyższym poziomie z efektami, które spełnią Twoje oczekiwania.

Skuteczność naszych działań została już pozytywnie oceniona przez kilkuset naszych Klientów, których witryny cieszą się obecnie dużą oglądalnością dzięki rzetelnie i profesjonalnie prowadzonej przez nas reklamie w Google.

Ciebie również zapraszamy do współpracy, by w pełni wykorzystać szansę jaką daje obecność Twojej strony w Internecie!

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>