Linki sponsorowane

Jeśli chcesz szybko i skutecznie wypromować swoje produkty i usługi, czy też prowadzone akcje sprzedażowe na swojej stronie internetowej, to linki sponsorowane są właśnie tą formą reklamy, która w krótkim czasie przyniesie Twojej firmie najlepsze korzyści.

Czym tak właściwie jest Google AdWords?

Google AdWords to reklama tekstowa, którą zamieszczamy w najbardziej widocznych i charakteryzujących się jednocześnie największą klikalnością miejscach w wyszukiwarce Google. Dokładniej rzecz ujmując Twoja reklama AdWords pojawia się albo nad wynikami wyszukiwania Google, albo po prawej stronie.

Jakie najważniejsze korzyści przyniesie Ci kampania Google AdWords?

Niewątpliwie największą zaletą korzystania z tej formy jest reklamy jest to, że za pomocą odpowiednio utworzonej treści reklamowej i odpowiednio dobranych słów kluczowych mamy możliwość skutecznego dotarcia do precyzyjnie określonej grupy docelowej w odpowiednim miejscu i czasie. Możesz również wybrać, gdzie mają się pojawiać Twoje reklamy, a więc w jakich konkretnie witrynach i w zasięgu jakich konkretnie obszarów geograficznych (w województwach, czy też miastach lub nawet dzielnicach). Nasze reklamy docierają zatem do osób zainteresowanych Twoją ofertą, a więc pojawiają się dopiero w odpowiedzi na konkretne zapytanie użytkownika w wyszukiwarce i na powiązanych stronach w sieci partnerskiej.

Niepodważalną zaletą linków sponsorowanych jest również gwarancja, że cały Twój budżet, który przeznaczysz na kampanię reklamową my przeznaczymy na zdobycie Twoich nowych Klientów. Oznacza to jednocześnie, że płacisz tylko za osobę, która „kliknie” w Twoją reklamę i tym samym odwiedzi Twoją witrynę internetową. Warto tutaj podkreślić, że budżet kampanii reklamowej Google AdWords zawsze szyjemy na miarę Twoich możliwości finansowych.

Przygotowana przez nas reklama wyświetla się po uruchomieniu kampanii AdWords, a każde kliknięcie i wyświetlenie Twojej reklamy monitorujemy za pomocą zaawansowanych narzędzi analitycznych, dzięki czemu na bieżąco analizujemy Twoją kampanię i w razie konieczności nanosimy w niej zmiany, które mają na celu uzyskanie jak największej konwersji.

Co nas wyróżnia?

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords i zdobyta w tym czasie wiedza w zakresie specyfiki i trendów skutecznego prowadzenia i optymalizacji kampanii oraz nasze udoskonalone metody działania sprawiają, że posiadamy jeden z najlepszych zespołów Google AdWords w Polsce, co potwierdza nasze II miejsce zdobyte w czasie wielkiego konkursu Agencji SEM, w którym w 2012 roku uczestniczyło aż 500 zespołów. Jesteśmy również certyfikowanym Partnerem Google AdWords.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zachęcamy do kontaktu lub przesłania zapytania.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>